Jihočeská pohoda
Třeboň, Přemyslova 111  ·  IČO: 05825415  ·  Tel 776 004 904
mapa   email
 

Rodinný penzion v Třeboni - Fotky

Apartmán 1 (Ap1)

K ubytování nabízíme náš nejhezčí a největší pokoj: apartmán s okny do zahrady. Je vybavený manželskou postelí, plně vybavenou kuchyňskou linkou a rozkládacím kanapem, které slouží rozložené jako přistýlka až pro dvě osoby, vlastní koupelnou, televizí se sat. příjmem, wifi a dostatkem úložného prostoru.


Apartmán 2 (Ap2)

K ubytování nabízíme náš druhý apartmán. Stejně jako ten předchozí, i tento je vybavený manželskou postelí, plně vybavenou kuchyňskou linkou a rozkládacím kanapem, které slouží rozložené jako přistýlka až pro dvě osoby, vlastní koupelnou, televizí, wifi. Zde pak můžete parkovat vaše auto přímo pod okny.


Podkroví 1 (pk1)

Ubytování v podkrovím pokoji s okny do zahrady nabízí absolutní soukromí. Je zařízený manželskou postelí a jako přistýlka zde slouží rozkladací lamelové kanape. Pokoj je určen pro dvě osoby, ale maximální kapacita jsou čtyři. Má vlastní koupelnu, televizi, wifi a klimatizaci. V chodbičce je společná kuchyňka s druhým dvoulůžkovým pokojem, kde máte k dispozici vlastní ledničku, mikrovlnku, vařič a varnou konvici.


Podkroví 2 (pk2)

Podkrovní pokoj s okny do ulice je ideální pro lázeňské pobyty. Jsou zde dvě jednolůžkové postele, je tudíž určen pouze pro dvě osoby. Má vlastní koupelnu, televizi, wifi a klimatizaci. V chodbičce je společná kuchyňka s druhým podkrovním pokojem, kde máte k dispozici vlastní ledničku, mikrovlnku, vařič a varnou konvici.


Rodinný penzion v Třeboni - ubytování v soukromí

Dům je v klidné čtvrti nedaleko rybníka a koupaliště, na půl cesty do obou lázní i parků. Objekt je po celkové rekonstrukci v roce 2009. Původní chlévy byly zbořeny a tak vznikla prostorná a bezpečná zahrada, kde je možno v klidu posedět pod slunečníkem, grilovat si večeři a nechat děti bez obav běhat. Samozřejmostí je i přístřešek, kde si můžete zamknout svá kola.


Jihočeská pohoda - nejlepší ubytování v Třeboni pro rodiny s dětmi

Ubytování v Třeboni Jihočeská pohoda je ideální pro rodiny s dětmi. Na rozlehlé uzavřené zahradě se rodiče o své miláčky nemusí bát a v těsné blízkosti jsou dvě krásná nová hřiště. Na projížďky na kole s dětmi je Třeboň jako stvořená díky svému rovinatému rázu.